En güncel Pardus uygulamalarını bulabileceğiniz Pardus Yazılım Merkezi web sürümü ile hizmetinizde.

Pardus kullanıcılarını çok mutlu edecek bir haberimiz var. Pardus Yazılım Merkezi içinde yer alan tüm uygulamaları artık web üzerinden inceleyebiliyorsunuz! Kullanıcı puan ve yorumları ile Pardus depolarındaki on binlerce paket içinden en popüler uygulamalara hızlıca erişebilir, Pardus’ta birkaç tıkla kurabileceğiniz çözümlere göz atabilirsiniz.

İçerisinde e-imza, e-beyanname gibi kurumsal uygulamalar, multimedya ve ofis uygulamaları, uzak masaüstü araçları ve geniş bir oyun yelpazesini barındıran Pardus Yazılım Merkezi’nin web sürümüne apps.pardus.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Grafik programlarından yazılım geliştirme araçlarına, sistem ihtiyaçlarından modelleme ve canlandırma programlarına kadar birçok konuda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm yazılımlar burada!

Pardus Yazılım Merkezi web sürümü hizmetinizde

Uygulamaları ne kadar indirildiğine ve ortalama puanlarına göre sıralayarak size en çok gerekenleri tespit edebileceğiniz gibi, Pardus Yazılım Merkezi üzerinden yapılan işlemlerin çeşitli istatistiklerine de apps.pardus.org.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Mağazamızda eksik olduğunu düşündüğünüz bir uygulama varsa bu bağlantıdan önerinizi yapabilir, Pardus Yazılım Merkezi kütüphanesini zenginleştirebilirsiniz.

Pardus Yazılım Merkezi web sürümü hizmetinizde!
Pardus Çevrimiçi Yazılım Merkezi